Profesjonalne nagrania głosowe do Twojej produkcji

Zapowiedzi telefoniczne / IVR

Wykonuję nagrania na potrzeby centrali telefonicznych, IVR (Interactive Voice Response), powitania do poczty głosowej, zapowiedzi słowne DISA.

Posłuchaj przykładowych nagrań:

Jeśli szukasz profesjonalnego głosu lektorskiego do powitania, zapowiedzi telefonicznej, głosu do centrali telefonicznej lub lektora do IVR zapraszam do kontaktu. Realizuje nagrania lektorskie na potrzeby firm telekomunikacyjnych, agencji reklamowych, a także osób prywatnych. Inwestycja związana z profesjonalnie nagraną zapowiedzią telefoniczną to poprawa wizerunku firmy (automatyczne centralne telefoniczne wykorzystywane są w dużych firmach), a więc większy prestiż oraz zachęta do zostawienia wiadomości. W dużych firmach IVR poprawia kontakt z klientami, a także zmniejsza koszt ich obsługi.

Aby zlecić wykonanie nagrania zapowiedzi telefonicznej prześlij do mnie tekst do nagrania. W odpowiedzi wyślę cenę za wykonanie zapowiedzi oraz czas realizacji. Średni czas oczekiwania na gotowe nagrania to 2 dni robocze w przypadku zapowiedzi telefonicznych standardowej długości. Dłuższe nagrania wyceniam indywidualnie. Wystawiam faktury VAT.

Dlaczego warto mi zlecić wykonanie zapowiedzi telefonicznej?

Jestem profesjonalnym lektorem i posiadam duże doświadczenie w wykonywaniu zapowiedzi. Cena za wykonanie takiej usługi jest u mnie znacznie niższa niż w bankach głosów, ponieważ zlecasz nagranie bezpośrednio lektorowi. Powyżej masz możliwość posłuchania przykładowych zapowiedzi telefonicznych. Zachęcam do składania zapytań za pomocą formularza lub wiadomości e-mail.

Dane techniczne

Gotowe nagrania przesyłam w wybranym formacie plików (najpopularniejsze formaty to WAVE i MP3). W więszkości przypadków pasują do każdego urządzenia centrali telefonicznej (np. Slican, Panasonic, Datera, Platan) i usług wirtualnych central. W razie potrzeby bezpłatnie skonwertuję plik zapowiedzi do wymaganego formatu, więc masz gwarancję bezproblemowej instalacji zapowiedzi w swojej centrali.

Zadzwoń: 503 906 292
Napisz: piotr@front-media.pl

Zapytaj o cenę lub zleć nagranie. Czekam na Twoją wiadomość

Napisz do mnie